Фавор. Навчальна програма для недільної школи

  • Видавництво: Принт Хаус
  • 93 ст. 2009 р.
  • Палітурка: М’яка
  • Артикул: 890
55 грн.

Товару немає в наявності.

Product Summary

Одного спекотного дня четверо чоловіків піднімалися на гору. Шлях був не близький і, хоч схили були пологими, сонце пекло нестерпно. Курява піднімалася під ногами, страшенно хотілося пити… Ось вже й вершина. Як чудово! Тут навіть і кущики ростуть - нарешті сховаємось від спеки! Троє чоловіків просто впали від утоми і незабаром спали міцним сном. А четвертий? Він, як недивно, не приліг. Стомлений, виснажений, покритий шаром пилу, цей чоловік молився. І сталося диво: розкрилося небо, зустрілися Старий і Новий Заповіти!
Ісус Христос повів Своїх учнів на гору Фавор, щоб відкритися їм таким, яким він був і є насправді в дивній Божій славі. Ми пропонуємо Вам повести дітей на Божі висоти за допомогою цієї програми. В ній, як на горі Фавор поєднані Старий та Новий заповіти, події викладені послідовно, що дає можливість не тільки навчити учнів біблійним істинам, але й узнати історію ізраїльського народу. Мета даної програми - показати дітям Христа в славі. Петро, Яків та Іван не хотіли повертатися з гори, але мали бажання лишитися там назавжди, змінилося їхнє бачення. Ми прагнемо, щоб діти, підростаючи, наближалися до Христа, бачили Божу славу і жадали залишатися в Небесному Царстві. Звичайно, це можливо тільки при Вашій ревній молитві, наполегливій праці і любові до дітей.
В програмі ви знайдете різноманітні істини Божого Слова, які необхідно внести в життя дітей, а також доктринальні уроки. Принципи їх викладання Ви знайдете в посібнику. Деякі золоті вірші повторюються протягом навчання - це ключові вірші Біблії.

Рекомендовані товари