Пізнаючи Божий задум. Раціональне та біблійне бачення найскладніших проблем сучасної молоді /Д. Шмірер, Л. Гілберт/

  • Автор: Дон Шмірер, Лела Гілберт
  • Видавництво: Нова надія
  • 206с., 2005 рік
  • Мова: select
  • Артикул: 25004
55 грн.
Кількість:

Product Summary

Чи може людина змінитись? Якщо так, то яким чином? Як мені ставитись до тих, хто виглядає і поводиться інакше?
Цей посібник - дивовижний інструмент для допомоги молодим людям у проблемі визначення статі. У ньому делікатно обговорюються складні запитання і даються на них біблійно-обгрунтовані відповіді. Посібник був створений для того, щоб розглянути важливі теми, які особливо цікавлять сьогодні молодь, адже вона кожного дня потрапляє під атаку неоднозначних та аморальних повідомлень сучасної культури. Він дасть можливість учням і студентам побачити себе і інших такими, якими нас бачить люблячий Небесний Отець, а також розібратися з питаннями моралі, які їх непокоять.
В сучасному заплутаному світі в молодих людей виникає більше запитань, ніж вони отримують відповідей.

"Пізнаючи Божий задум" - це унікальна молодіжна програма. Вона дозволяє підліткам спілкуватись, розмірковувати і молитись про такі складні питання, як належність до тієї чи іншої статі, звички чи залежності, сексуальність, дружба та сімейні стосунки.

У цьому навчальному посібнику ви знайдете:
- Ефективний відео матеріал як вступ до кожного заняття, у якому підлітки з "реального світу" розповідають про своє життя і про те, як вони долають свої проблеми.
- Репродуктивні учнівські сторінки, з якими вам не потрібні окремі учнівські зошити.
- Три чотиритижневі курси, що розглядають реальні життєві історії, насущні проблеми молоді та біблійні шляхи їх вирішення.
- Інтерактивні дискусії на "гарячі теми", які разом з особистими учнівськими сторінками дозволяють студентам обговорити і дослідити складні питання як в приватній розмові, так і на загальному обговоренні.
- Унікальні біблійні уроки, які застосовують Боже Слово до найскладніших питань сьогодення.
Створено у співпраці з Джимом Бернсом, одним з передових сучасних авторитетів з питань молоді.

РОЗДІЛ 1. ХТО Я? Заняття 1. Унікальність Божого задуму Заняття 2. Викриваємо міфи Заняття 3. ЗМІ у нашому житті Заняття 4. Щоб любов була вічною РОЗДІЛ 2. ЩО ЗА КУЛІСАМИ? Заняття 5. Рецепт миру з батьками 1 Заняття 6. Рецепт миру з батьками 2 Заняття 7. Вкрай нестерпне ставлення Заняття 8. Що гірше? РОЗДІЛ 3. І ЩО ДАЛІ? Заняття 9. Будьте стійкими Заняття 10. Довіртесь Мені Заняття 11. Прощаючи непростиме Заняття 12. Визнайте Бога Батьком ДОДАТКИ Додаток А. Договір про конфеденційність Додаток Б. Сторінка фактів Додаток В. Для додаткового читання. /Гнучка обкл., 206с., 2005 рік, розмір 208х291мм, українською мовою/.

Рекомендовані товари